+98 4132903162

+98 4132902364

درباره مجتمع مسکونی آیمان تبریز

مجتمع مسکونی آیمان تبریز 


  mail  پروژه ی مجتمعِ مسکونی، تجاری و خدماتی بافت فرسوده ی بلوار شهیدان ذاکرِ تبریز، با ظرفیت 1446 واحد مسکونی در زمینی به متراژ نزدیک به 54503 متر مربع، در ادامه ی ابلاغ سیاست ورود به حوزه های بافت فرسوده ی شهری شرکتِ گروه مبتنی بر ساختِ واحدهای ایمن، استاندارد، زیبا و متناسب با زندگی شهری، همسو با چشم اندازِ شهرداری کلانشهرِ تبریز مبنی بر احیاء، مقاوم سازی و بازسازی بافتِ فرسوده ی شهری است. شهرِ تبریز به تقریب با یک میلیون و ششصد هزار جمعیتِ حاضر در آن داری 18 محله ی حاشیه نشین با جمعیتی حدودِ چهارصد هزار نفر است که عموماً در بافت های فرسوده، کم دوام و فاقد استانداردهای مهندسی زیستی زندگی می کنند.

       منطقه ی شمالغرب تبریز در برنامه ی توسعه ی شهری جایگاه ویژه ای داشته و نزدیکی به شبکه ی راه های ملی و بین المللی از شاخصه های توسعه در این منطقه به شمار می آید. نزدیکی به فرودگاه بین المللی شهید مدنی، ایستگاه مرکزی راه آهن، پایانه ی اتوبوس های بین شهری شمالغرب و جنوب، قرارگیری در نقطه ی تلاقی محور های شمالی، جنوبی و مرکزی از طریق بزرگراه پاسداران، کمربندی جنوبی و میانی و محور مرکزی - چایکنار، خط 4 متروی شمالغرب شهر، نزدیکی به جاده ی ترانزیتی بین المللی ایران- اروپا و ... از مشخصه های پروژه مذبور است.

      به نظر می رسد ایجاد مسکن مناسب با چنین حجم بالایی علاوه از ایجاد سکونت گاه های مناسب برای ساکنان این منطقه، تغییرات مثبت فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و... ناشی از آن، زیبا سازی منظر شهری در مسیر ورودی شمالغرب تبریز، چه از طریق مسافران زمینی و چه هوایی را مهیا نموده و چشم اندازی زیبا را در مقابل دیدگان قرار دهد.

اشتراک در خبرنامه

دریافت تمام آخرین اخبار و پیشنهاد با اشتراک در خبرنامه ما