+98 4132903162

+98 4132902364

5 شهریور 1398 - برگزاری نشست خبری برنامۀ کلنگ زنی پروژۀ مجتمع مسکونی آیمان تبریز

  • صفحه اصلی
  • /
  • 5 شهریور 1398 - برگزاری نشست خبری برنامۀ کلنگ زنی پروژۀ مجتمع مسکونی آیمان تبریز

5 شهریور 1398 

برگزاری نشست خبری برنامۀ کلنگ زنی پروژۀ مجتمع مسکونی آیمان تبریز


مدیران ارشد شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن همراه با معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری استان آذربایجان شرقی و مدیرکل راه و شهرسازی استان در ارتباط با برنامه کلنگ زنی پروژۀ مجتمع مسکونی آیمان تبریز ننشست خبری برگزار نمودند .

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال غرب این نشست خبری روز دوشنبه چهارم شهریور 1398با حضور رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استان آذربایجان شرقی، سلطانی مدیر کل راه و شهرسازی استان، روزبه ظهیری مدیر عامل شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن و فرهاد یاسمی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری مسکن شمالغرب و اصحاب رسانه، در سالن جلسات معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری برگزار شد.

در این نشست روزبه ظهیری مدیر عامل شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن طی سخنانی گفت: گروه سرمایه گذاری مسکن، متعلق به بانک مسکن، در سال 1369 با هدف توسعه مسکن برای اقشار متوسط جامعه تاسیس شد و امروز به عنوان بزرگترین انبوه ساز متشکل در کشور مشغول به فعالیت می باشد که تاکنون توانسته است حدود 60000 واحد مسکونی را در سراسر کشور احداث و در اختیار مردم قرار دهد.

وی ضمن تشکر از حمایت های مسوولین استانی، پروژه بازآفرینی آیمان را به عنوان بزرگترین پروژه بازآفرینی شهری در کشور اعلام کرد که توسط شرکت سرمایه گذاری مسکن در شهر تبریز احداث خواهد شد.

ظهیری ادامه داد: گروه سرمایه گذاری مسکن از آغاز سال 1397 پویش جدیدی را تحت عنوان پویش فصل نو با هدف تامین مسکن اقشار متوسط در کشور همگام با سیاست‌های دولت محترم آغاز نموده است تا بتواند با توسعه و جهش بزرگی در حوزه مسکن به مسیر خود ادامه دهد.

مدیر عامل شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن کشورافزود: شرکت سرمایه گذاری مسکن به عنوان سرمایه گذار، باید به فکر انتفاع خود باشد ولی به واسطه اتصال به بانک مسکن، که رسالت تولید مسکن برای اقشار متوسط جامعه را بر عهده دارد، صرف انتفاع را در این پروژه در نظر نگرفته و هدف اصلی در پروژه آیمان تحرک توسعه شهری و احیای بافت فرسوده شهری با معماری ملی و نمادی برای شهر تبریز می باشد.

در ادامه این نشست فرهاد یاسمی مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمالغرب طی سخنانی گفت: پروژه احیای بافت ناکارآمد شهری " آیمان" در کلانشهر تبریز با اهداف و ملاحظاتی چون تأمین مسکن اقشار مختلف و مشخصاً قشر متوسط و کم درآمد ساکن در منطقه، مشارکت در ایجاد مسکن مناسب موازی با سایر سازمان‌ها و شرکت‌های همسو، افزایش عمر متوسط سازه ها و ساختمان‌های مسکونی شهر، زیبا سازی کالبدی محیط شهری، افزایش ضریب پایداری و مقاومت بناها، ایجاد اشتغال به شکل مستقیم و غیر مستقیم در طی مراحل پیش تولید، تولید و پسا تولید و ایجاد اشتغالی پایدار از طریق ساخت مجموعه‌های خدماتی، تجاری و... آغاز و امیدوار است بتواند با اضافه نمودن این واحد‌ها به مجموعه واحد‌های شهری گام موثری در خانه‌دار شدن جامعه خصوصاً اقشار کم درآمد برداشته باشد.


اخبار تکمیلی در http://azar.maskanco.ir

اشتراک در خبرنامه

دریافت تمام آخرین اخبار و پیشنهاد با اشتراک در خبرنامه ما